Kronikë

Aksident në Tiranë, kamioni përplas për vdekje një gruaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:22 - 13/09/22 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë.

Mësohet se një kamion ka përplasur një grua, e cila për shkak të plagëve të rënda ka humbur jetën.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Pas