Kronikë

Aksidenti në Tiranë, policia kamioni përplasi për vdekje një 35-vjeçareBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:44 - 13/09/22 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka dhënë informacion zyrtar lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur në Unazë të Re të Tiranës, në rrugën Teodor Keko.

Polica bën me dije 35-vjeçarja që u përplas për vdekje nga kamioni është identifikuar me inicialet E.N.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas