Kronikë

Makina del na rruga, humb jetën në vendngjarje shoferi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:45 - 30/12/20 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë orëve të mbrëmjes në afërsi të Rrogozhinës.

Një 46-vjeçar ka humbur jetën pasi makina të cilën drejtonte ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Bishti i zhurit”.

Viktima A.F., ka ndërruar jetë ne vendin e ngjarjes. Ndërkohë, grupi hetimor dhe shërbimet e policisë  po punojnë për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes ./ Opinion.al

Pas