Kronikë

Aksident në Tapizë, plagoset këmbësori 49-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:31 - 27/08/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në Tapizë.

Sipas informacionit zyrtar policia raporton se një makinë me drejtues shtetasin Xh. S., ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin F. E., rreth 49 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Nga ana tjetër drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 27.08.2021, rreth orës 15:30, në Tapizë, një mjet me drejtues shtetasin Xh. S., ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin F. E., rreth 49 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pas