Kronikë

Aksident në Shkodër, humb jetën 16-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:41 - 24/08/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar në Shkodër, ku për pasojë një 16-vjeçar ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Shkodër-Velipojë. I mituri ishte duke ecur me një mjet bujqësor, kur është goditur nga prapa nga një tjetër makinë. Si pasojë e përplasjes, 16-vjeçari ka përfunduar në një kanal në anë të rrugës dhe ka ndëruar jetë në vendngjarje.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për të zbardhur rrethanat e aksidentit./Opinion.al

Pas