Kronikë

Emri/ Aksident në rrugën Vlorë-Fier, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:44 - 14/09/20 |
Opi Nion

Një tjetër aksident me pasoje vdekje është regjistruar pasditen e sotme. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën dytësore Vlorë-Fier rreth orës 19:30.

Sipas informacioneve, një automjet i markës Hundai ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen shtetasi Fatos Hoxha, 55 vjeç, banues në fshatin Mifol, Vlorë.

Autoritetet kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./ Opinion.al

Pas