Kronikë

Aksident në rrugën Tiranë- Durrës, përplaset furgoni i klubit të futbollit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:02 - 30/09/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme është regjistruar një aksident në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se një automjet, fuoristradë dhe një furgon janë përplasur duke bllokuar rrugën duke shkaktuar trafik.

Sipas informacioneve, në furgonin e përfshirë në aksident udhëtonin disa sportistë. Furgoni ndërkohë lexon KF Egnatia Rrogozhinë, gjë e cila tregon se mjeti mund të jetë në pronësi të këtij klubi./Opinion.al

Pas