Kronikë

Aksident në Orikum-Kaninë, humb jetën drejtuesi i kamionit, pasagjeri s’gjendet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:25 - 16/05/22 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar paraditen e sotme në baypasin Orikum-Kaninë, ku një kamion duke punuar është rrëzuar.

Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën drejtuesi i kamionit dhe pasagjeri nuk gjendet për shkak të rënies së inerteve.

Më datë 16.05.2022, rreth orës 10:40, në bypasin Orikum-Kaninë, duke punuar , është rrezuar një kamion, ku dyshohet se drejtuesi kamionit ka ndërruar jetë, ndërsa pasagjeri nuk gjendet për shkak të rënieve të inerteve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”,-njofton policia./Opinion.al

Pas