Kronikë

Aksident në Këlcyrë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:04 - 10/10/21 |
Opi Nion

Një 62-vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Këlcyrë-Ballaban, pranë fshatit Bedyqas.

Makina tip “Mitsubishi”, me shofer një  37 vjeçar banues në Tiranë, ka dalë nga rruga dhe si pasojë mbeti i plagosur pasagjeri 62 vjeçar, i cili është babai i shoferit.

I plagosuri është transportuar për në spitalin Rajonal Gjirokastër. Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë, grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Pas