Kronikë

Aksident në Fier/ Përplaset për vdekje 50-vjeçari, largohet drejtuesi i makinësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:34 - 24/09/22 |
Opi Nion

Një 50-vjeçar ka humbur jetën, pasi rreth mesnatës është përplasur nga një makinë në aksin rrugor Fier-Patos.

Sipas Policisë drejtuesi është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit, identifikimin e viktimës dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit i cili është larguar nga vendngjarja.

 

Pas