Kronikë

Aksident në Durrës, makina përplas 6-vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:10 - 09/07/20 |
Opi Nion

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në lagjen nr.17 në Durrës. Mësohet se një makinë ka përplasur një 6-vjeçar.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00, ndërsa drejtuesi i mjetit ende nuk është identifikuar.

I  mituri i plagosur është identifikuar me inicialet A.B., ndodhet aktualisht në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë në vendngjarje ka mbërritur policia që po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Njoftimi i policisë

Më datë 09.07.2020, rreth orës 19:00, në lagjen nr.17, Durrës, një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin e mitur A.B., rreth 6 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./ Opinion.al

Pas