Kronikë

Aksident në Durrës, humb jetën 30-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:14 - 23/10/20 |
Opi Nion

Një 30-vjeçar ka humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në lagjen nr.15 të Durrësit, ku një makinë e cila drejtohej nga shtetasi A. B., është përplasur me shtyllën e ndriçimit rrugor.

Si pasojë e përplasjes së fortë, i riu ka marrë plagë të rënda dhe nuk ka mundur të mbijetojë. Ndërkohë, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti./ Opinion.al

Pas