Kronikë

Aksident në Bulqizë, plagoset një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:23 - 20/05/20 |
Opi Nion

Një 33-vjeçar ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur në fshatin Strikçan të Bulqizës.

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e automjetit tip “Benz” dhe ka dalë nga rruga.

Sipas informacioneve, i plagosuri është identifikuar si Elton Neziri dhe pritet që te transportohet me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Aktualisht, autoritetet po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas