Kronikë

Aksident në aksin Durrës- Maminas, përplasen dy mjete


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:45 - 29/12/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në segmentin Durrës-Maminas, dhe për pasojë është dëmtuar një person.

“Rreth orës 21:50, në segmentin Durrës-Maminas, një automjet me drejtues shtetasin F. D., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin P. M., dhe për pasojë është dëmtuar pasagjeri E. M., që ndodhej në automjetin qe drejtonte shtetasi F. D”, njoftoi policia që bën me dije se i lënduari është jashtë rrezikut për jetën./Opinion.al

 

Pas