Kronikë

Aksident me vdekje në rrugën Divjakë-Çermë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:37 - 30/10/20 |
Opi Nion

Një 27-vjeçar ka humbur jetën gjatë një aksidenti të ndodhur mbrëmë në aksin rrugor Divjakë-Çermë

Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë dhe një motor, ndërsa viktimë mbeti drejtuesi i këtij të fundit.

Ndërkohë, shoferi i makinës A. Sh., 46 vjeç, banues në Divjakë është shoqëruar nga policia.

Materialet do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor”./ Opinion.al

Pas