Aktualitet

Aksi rrugor Dardhë-Arrëz-Nikolicë i rikonstruktuar, Rama: I shërben turizmit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:58 - 02/10/21 |
Opi Nion

Kryeministri i vendit Edi Rama e ka postuar ditën e sotme në rrjetet sociale aksin rrugor të rikonstruktuar, Dardhë-Arrëz-Nikolicë.

Përmes një video, teksa e konsideron pamjen piktoreske Rama thekson se kjo i shërben jo vetëm banorëve të vendit por edhe turizmit.

MESAZHI I RAMES
MIRËMËNGJES 😊
dhe me pamjen piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë, që i shërben jo vetëm banorëve po edhe zgjimit turistik në të katër stinët e vitit të një prej zonave më të magjishme të Shqipërisë, ju uroj një fundjavë të qetë.

Pas