InstaBIZ

A jeni kuriozë të dini si ka qenë Luana Vjollca 6 muajshe?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 06/11/15 |
root

Kohët e fundit personazhet publik shqiptar, janë bërë nostalgjikë dhe kanë postuar foto nga fëmijëria e tyre. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Luana Vjollca, e cila ka postuar në Instagram dhe në Snapchat, një foto kur ka qenë 6 muajshe.

Biondja seksi paska qenë brune e vogël, ndaj mund ti rikthehet përsëri kësaj nuance sepse i shkon vërtet shumë.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. 6muajshe ??mire luana qe ska tru e thote kaq,po ti mor gazetar se kupton qe seshte 6muajshe ne kte foto

Pas