InstaBIZ

“A do i mësosh djalit shqip?” Ja si përgjigjet Almeda Abazi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:11 - 05/01/19 |
el ida

Ish- miss Shqipëria Almeda Abazi është në muajt e fundit të shtatzënisë, por gjatë gjithë kohës është mjaft e hapur me ndjekësit e saj. Ajo shpesh i lejon ata ta pyesin për ecurinë e shtatzënisë dhe fëmijën që do të sjellë në jetë.

Një nga pyetjet drejtuar Almedës ditën e sotme ishte nëse ajo do t’i mësojë shqip, duke qënë se bashkëshorti i saj është turk dhe ata jetojnë në Turqi.

“Sigurisht do të mundohem t’i flas vetëm shqip” – u përgjigj Almeda duke treguar edhe një herë sa e do Shqipërinë.

Ajo është në pritje të një djali, të cilin kanë vendosur ta quajnë Efehan.

Pas