-Jetë dhe Stil

7 këshillat që një djalë duhet të ndjekë, kur takon për herë të parë vjehrrin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:35 - 21/11/15 |
root

Momenti më i sikletshëm dhe i frikshëm për një mashkull, është kur duhet të takojë për herë të parë babanë e të dashurës së tij. Por ja çfarë duhet të keni parasysh në këtë takim të parë.

Vishuni mirë që të lini përshtypje të mirë.

Bëjini një dhuratë, por kujdes me zgjedhjet. Ju dëshironi ti çoni një shishe uiski, por në fakt ajo nuk është pije e tij e preferuar.

Evitoni kontaktin psikologjik me të fejuarën tuaj, pasi ai mund t’iu emocionojë më shumë.

Respektoni mendimet e tij.

Përpiquni të gjeni të mendime të përbashkëta.

Mos u stresoni.

Dhe në fund përpiquni të mbani anën e nënës, sepse janë ato që i japin gjithnjë mendimet përfundimtare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas