Aktualitet

60 te vrare ne Paris, bilanci ende provizor!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:53 - 13/11/15 |
root

Ngjitet ne 60 numri provizor i te vrareve ne Paris ne gjithe sulmet terroriste dhe ne shperthimin afer stadiumit qendror te Parisit. Nderkohe thuajse 100 vete jane ende peng. Identiteti i autoreve dhe i pengmarresve nuk dihet ende.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas