Aktualitet

Obama live ne konference shtypi!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:05 - 14/11/15 |
root

Presidenti i SHBA, Barak Obama sapo foli ne nje konference shtypi per ngjarjet ne Paris. Ai deklaroi se ende nuk dihet asgje e qarte per sulmuesit dhe qellimin e tyre, por ajo qe ka ndodhur dhe po ndodh ne Paris eshte nje ngjarje tejet e rende. Obama shprehu gjithe mbeshtetjen e tij per popullin Francez dhe deklaroi se ende nuk ka folur dot me Holland. 5 minuta pas Obames ka dale live nga Pallati Elize, Presidenti Francez Holland. Ai po flet ende.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas