InstaBIZ

Ja çfarë thotë Bora Zemani për ndarjen nga Vin Veli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:32 - 13/09/18 |
b.f

Moderatorja Bora Zemani i dha fund lidhjes së saj me DJ Vin Veli para afro një viti. Nga raporti I  tyre erdhi në jetë, Arbor Veli .

Edhe pse ka kaluar kohë nga ndarja ,sërish fansat  janë kuriozë të dinë se si moderatorja e ka kaluar atë situatë. E pyetur nga ndjekësit në Instagram nëse ndarja ka qënë e vështirë për të ,Bora është shprehur se nuk ka ndarje të thjeshta duke nënkuptuar që dhe për të ka pasur një periudhë të zymtë pas ndarjes nga Vin Veli. /opinion.al 

Pas