Kronikë

50-vjeçari plagos me thikë një person, policia jep detaje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:18 - 18/04/22 |
Opi Nion

Një 50-vjeçar, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor,  ka goditur me thikë shtetasin N. V., 61 vjeç. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:40, në fshatin Gosë në Kavajë. I plagosuri ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 18.04.2022, rreth orës 08:40, në fshatin Gosë, shtetasi G. M., 50 vjeç, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor, ka goditur me mjet prerës, shtetasin N. V., 61 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas