Kronikë

30-vjeçari mbytet në lumë, polumbarët në kërkim të trupit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:43 - 31/07/20 |
el ida

Një 30-vjeçar është mbytur ditën e sotme në lumin Vjosë.

Sikurse njofton policia, ngjarja e rëndë është shënuar sot rreth orës 13:40, në fshatin Selishtë, ku A.B., 30 vjeç, banues në Gorishovë, duke u larë në lumë, është mbytur.

Policia dhe polumbarët po punojnë për gjetjen e trupit të 30-vjeçarit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas