Life Style

3 shenjat e Horoskopit me më shumë humorBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:05 - 20/07/22 |
Opi Nion

Gaforrja

Gaforrja e ndjeshme kap humorin e bashkëbiseduesit dhe nëse gjen një kundërshtar të denjë, zbulon madhështinë e tij. Pas fasadës së ndjeshme, Gaforrja ruan edhe një inteligjencë të madhe emocionale, të cilën e shpreh shpesh me humorin e tij gjenial.

Ajo nuk është e shkujdesur, nuk është kurrë ajo që mund ta quajmë “shpirti i grupit”, por ka aftësi për të shkëmbyer shaka thumbuese dhe humori është shumë i zhvilluar.

Virgjëresha

Mund të habiteni nga futja e Virgjëreshës në një listë të tillë, por e vërteta është se kjo shenjë ka një sens humori shumë të veçantë. Kjo është një shenjë shumë e rreptë, e cila është mësuar të kritikojë dhe të jetë e rreptë me ata që e rrethojnë, por edhe me veten.

Kjo situatë bën që ajo të ketë sarkazëm dhe vetëpërçmim të tmerrshëm. Për këtë arsye, nëse dëgjoni një vetë-tallje të Virgjëreshës, patjetër që do të jetë e paharrueshme.

Ujori

Cinik dhe i papërpunuar, Ujori ka gjithmonë shprehjen e duhur për momentin e duhur. Ujori është matësi i humorit të errët dhe karakterizohet nga aftësia për të treguar shaka, duke mbetur gjithmonë shumë serioz.

E gjithë jeta e tij bazohet dhe mbështetet nga humori i tij i mirë dhe fjalimi i duhur, gjë që e bën atë veçanërisht të dashur nga ata që e rrethojnë.

Pas