InstaBIZ

20 vjetori i çmendur i Encës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 20/10/15 |
root

Ajo është tashmë 20 vjeç dhe jeta e thërret. Me siguri sot jeni bombarduar me lajme nga ditëlindja e çmendur e Enca Haxhiajt, por ne po iu sjellim një foto të fundit që ajo ka postuar në Instagram. Ajo shfaqet me një shampanjë dhe pozo që ka marrë është shumë provokuese. ” Kam kaluar një ditëlindje fantastike, me miqtë e mi më të ngushtë dhe të gjitha fotot që kam bërë i di edhe mami. Jam 20 vjeç tani”, thotë Enca për Opinion. al.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas