Aktualitet

20-vjeçarja bie nga lartësia e pallatit në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:47 - 21/11/21 |
Opi Nion

Një 20-vjeçare, ka rënë nga lartësia e një pallati në Tiranë. Sipas uniformave blu, ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:50, në rugën “Isuf Balta”, në kryeqytet.

Mësohet se e reja me iniciale I.K. ka rënë nga lartësia e pallatit ku banonte dhe menjëherë është dërgua në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Me datë 21.11.2021, rreth orës 11:50, në rrugën “Isuf Balta”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetësja I. K., 20 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”-njofton policia./Opinion.al

Pas