Kryesore

14 raste të reja, asnjë humbje jetë nga Covid në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:26 - 14/11/21 |
Opi Nion

Kosova ka shënuar në 24 orët e fundit 14 raste të reja të infektimeve nga Covid 19, në 1823 testime të kryera. Këto shifra të bëra publike nga Ministria e Shëndetësisë, paraqesin në Kosovë një situatë të qëndrueshme tashmë prej disa javësh dhe shumë më optimiste krahasuar me Shqipërinë.

Gjithashtu në 24 oët e fundit nuk është regjistruar asnjë humbje jete./Opinion.al

Pas