InstaBIZ

Ventura hutohet nga Ilda Bejleri?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:52 - 10/10/17 |
b.f

Një foto e shkrepur në momentin e duhur që është bërë virale në rrjetet sociale në Itali, por tashmë edhe në Shqipëri. Është momenti kur gazetarja e “Supersport”, Ilda Bejleri, po interviston trajnerin e Italisë, Gian Piero Ventura. Ky i fundit duket se është tunduar jo pak nga hiret e bukuroshes shqiptare dhe nuk e ka shumë mendjen te pyetja, por shikon diku gjetkë…

Megjithatë, trajneri italian, por edhe disa futbollistë të kombëtares azure u janë përgjigjur interesit të gazetarëve shqiptarë në fund të ndeshjes, madje e kanë pranuar forcën e Shqipërisë dhe Italia pati edhe fatin me vete që fitoi 1-0 në Shkodër.

Pas