Sport

Foto/ Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqëron Ronaldinjon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:21 - 07/01/19 |
b.f

Ronaldinjo ka mahnitur anëembanë botën kur kishte topin në këmbë. Tashmë i tërhequr nga futbolli i luajtur, ish-ylli brazilian po bën atë që di të bëj më mirë.

Ai di si të tërheqë vëmendjen e mediave dhe këtë herë është duke darkuar me yllin e “PlayBoy”, Ania Gadea.

Kliko galerine

Pas