Formacionet zyrtare: Uellsi – Belgjika

Formacionet zyrtare: Uellsi – Belgjika

Çerekfinalja e dytë në Euro 2016 do të zhvillohet në mes të Uellsit dhe Belgjikës. Të dy kombëtaret janë duke zhvilluar një kampionat shumë të mirë dhe gjysmëfinalja do të ishte një gjë e madhe për...

 

Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndesishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

NA NDIQNI NË