-U tha në Opinion

Zhdukja e Martinajt, gazetari:Segmente të shtetit, së bashku me segmente të biznesitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:02 - 01/09/22 |
el ida

Pikëpyetjet që shoqërojnë historinë e Ervis Martinajt janë diskutuar mbrëmjen e kësaj të enjteje në Opinion.

Gazetari Poli Hoxha, duke analizuar pushtetin dhe forcën e Martinajt e madje edhe influencën e tij veçanërisht në biznesin e ndërtimit. Në këtë kontekst, ai tha se në historinë e zhdukjes së tij mendon se kanë gisht segmente të shtetit dhe biznesit. “Segmente të shtetit së bashku me segmente të biznesit të fajdexhinjve dhe të industrisë së ndërtimit”, tha Hoxha./Opinion.al

Pas