Sport

Zgjidhet e ardhmja e LewandowskiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:23 - 16/07/22 |
Opi Nion

Robert Lewandowski do të zyrtarizohet shumë shpejt si lojtar i ri i Barcelonës.

Klubi katalanas ka arritur marrëveshjen me Bayern Munchen për sulmuesin polak dhe do të paguajë 45 milionë euro, plus 5 milionë të tjera bonuse.

Sipas “Cadena Ser”, Lewandowski do të firmosë me Barçën një kontratë deri në vitin 2025./ Opinion.al

Pas