InstaBIZ

Zbulohet ‘misteri’ i fustanit të bardhë të Kylie Jenner


               Publikuar në : 12:42 - 11/08/19 |
xhu lia

Disa ditë më parë në mediat e huaja qarkulloi lajmi se ylli televiziv Kylie Jenner do të lidhej në martesë me partnerin e saj Travis Scott.

Këto aludime qarkulluan pasi një asistent i Jenner u pa duke hipur në avion me një fustan të bardhë, i cili ngjasonte me një fustan nusërie.

Por duket se misteri i këtij fustani është zbuluar ditën e ditëlindjes së saj. Kylie Jenner festoi ditëlindjen e saj të 22-të së bashku me të afërmit në një jaht luksoz dhe fustanin e bardhë e mbajti veshur gjatë festës.

Në këtë mënyrë ajo i dha fund thashethemeve lidhur me martesën e saj. Gjatë ditëlindjes ajo publikoi video të ëmbla me të bijën, Stormi dhe gjithashtu dhuratën mbresëlënëse që mori nga partneri i saj.

Ajo ishte një varëse të madhe me diamante në formën e logos së markës së saj. Kylie e festoi ditëlindjen e saj në brigjet e Italisë, në një jaht së bashku me njerëzit e saj më të dashur./Opinion.al/

 

 

Pas