Aktualitet

Zbardhet pasuria e Ilir Metës dhe e bashkëshortes së tijBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:09 - 05/05/16 |
b.f

Është zbardhur edhe deklarata e pasurisë së kreut të Kuvendit dhe të LSI-së, Ilir Meta, si edhe të bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhi.

Kështu, sipas dokumentit, kreu i Kuvendit ka rreth 20 mln lekë të vjetra të ardhura vetëm nga funksioni si kryetar i Kuvendit.

Ndërsa bashkëshortja, Monika Kryemadhi ka të ardhura nga paga dhe të tjera nga funksioni si deputete  rreth 26 mln lekë të vjetra në vit.

 

KOMENTO (5)

Shkruaj nje koment

  1. Gjynah , prandaj eshte dobsuar, dhe moni eshte shendoshur, ha pak bobi se leket si ha as qeni, bej dukat se letra skan vler, zvicer, qipro, montecarlo emra koti bobi,bobi Bojaxhiu, bojaxhi ngelet sta mer dot bobi, sivjet kur te besh pushimet ne jale si gjithmone me r,l,i,n , mos i jep shum atyre ha pak vet bobi,

Pas