Kronikë

Vrasja në Kavajë/ Burg për vëllain e policit, babai: Drogën e kisha unë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:54 - 13/10/19 |
Opi Nion

Gjykata e Kavajës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Bernard Toçin, i cili u arrestua nga policia pasi akuzohet për posedim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Bernard Toçin është vëllai Bledar Toçi, i cili pak ditë më parë ekzekutoi me armë zjarri Dritan Haxhollin në banesën e 30 vjeçares, Marsida Qatja.

Gjatë seancës, babai i tyre ka deklaruar se ishte ai posedues i lëndës narkotike, pasi e konsumonte për qetësim./ Opinion.al E.Xh

Pas