Kronikë

Vlorë/E moshuara rrëzohet nga kati i tretë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:03 - 03/04/22 |
Opi Nion

Një grua e moshuar është rrëzuar nga kati i tretë i pallatit dhe ndodhet në spital për ndihmë mjekësore. Sipas policisë ngjarja ndodhi në në lagjen “Pavarësia” të Vlorës, ndërsa bëhet me dije se shtetasja me inicialet Gj. S., rreth 80 vjeçe, ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Pas