InstaBIZ

Viola Spiro vs Vipat e Bllokut: Kirurgu më i mirë për mua, prindërit e mi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:58 - 27/11/15 |
root

Moderatorja Viola Spiro është komentuar sot nga faqja Vipat e Bllokut se ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrë ( mjekër e buzë).

Por në një reagim për Opinion. Al Spiro sqaron se ato foto janë montazh dhe aspak të vërteta.

imageimage

“Vipat e bllokut e kanë përpunuar foton ku kam pozuar pak kohë më parë sepse ajo është lehtësisht e dallueshme dhe dukshme, mjafton një kërkim në Google dhe do ta kuptoni cila është foto origjinale”, thotë Viola.

Konkurrentja e DWM, Viola Spiro ka postuar edhe një fotografi nga fëmijëria për të treguar që është e gjitha bio, kjo falë kirurgëve të saj mamit dhe babit.

image

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas