Aktualitet

Viktimat e para te pengmarrjes ne Mali


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:51 - 20/11/15 |
b.f

Një i vdekur dhe disa të plagosur. Të paktën në këto momente mediat ndërkombëtare japin këtë bilanc, për aktin e pengmarrjes në hotelin luksoz në Mali. Disa nga të plagosurit kanë arritur të dalin dhe të dërgohen në spital për ndihmë, ndërkohë që pengmarrësit janë rreth 12 persona të armatosur.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas