Sport

Video+Foto/ Ceremonia madhështore e finales së Kupës së BotësBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:41 - 18/12/22 |
Opi Nion

E denjë për nje finale madhështore. Kështu ka qenë ceremonia e organizuar për finalen e Botërorit që këtë vit u mbajt në Katar.

Teksa na ndajnë vetëm pak minuta, stadiumi i Katarit është “veshur” me ngjyra por nuk kanë munguar as fishekzjarrët në këtë ceremoni të mbylljes.

Argjentina dhe Franca kampionia në fuqi do të përballen me njëra-tjetrën për Kupën e Botës.

Kompeticioni i zhvilluar në Katar ka patur një ecuri të mirë sa i përket organizimit, me vendin pritës që ia ka dalë të bëjë një paraqitje të mirë në këtë aspekt, në sytë e botës.

Pas