Aktualitet

Video/ Zjarri përfshin një sipërfaqe pyjore në Llogara


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:11 - 27/09/21 |
Opi Nion

Një vatër zjarri është regjistruar pasditen e sotme në zonën e Llogarasë.

Në pamjet sigurua nga Opinion.al shihen flakët të cilat kanë përfshirë një sipërfaqe pyjore, ndërsa duket se është larg zonave të banuara.

E ndihmuar dhe nga era, vatra e zjarrit vijon të përhapet me shpejtësi. Ndërkohë, ende nuk dihet nëse shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të vënë nënkontroll flakët./ Opinion.al

Pas