Kronikë

Video/ Vrasja në Tiranë, pamjet e para nga vendngjarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:13 - 04/10/18 |
b.f

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur të enjten në darkë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila ka bastisur lokalin ku u zhvillua ngjarja dhe kanë kryer disa arrestime.

Në vendngjarje kanë mbërritur edhe ambulanca, ndërkohë nuk dihet se kush janë autorët që kanë qëlluar me armë.

Lajmi në përditësim…

Pas