Aktualitet

Video/ Veliaj i “dërgon” zarfin me 1 mijë lekë Presidentit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:27 - 23/05/16 |
b.f

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ishte i ftuar sonte në emisionin “Tonight” të gazetares Ilva Tare ku foli për problematikat dhe projektet në vijim të Bashkisë së Tiranës.

Në vazhdën e kësaj interviste, kreytari Veliaj është pyetur nga drejtuesja e emisionit për dëmshpërblimin dhe përgënjeshtrimin e akuzave që ka ngritur në emisionin Opinion në TV Klan.

Ndërsa, për akuzën e Presidentit për etiketimin si “hajdut”, ai ka dhënë këtë përgjigje:

 

 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. E pranove monster qe ke genjyer?Mamit ia more 100 lekshin?Tani qe e pranove publikisht qe je mashtrues,pse nuk jep doreheqjen Lepurushe !?

Pas