-Jetë dhe Stil

Video/ Tentuan të grabisnin pikën e basteve, 83-vjeçari masakron autorët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:56 - 19/09/18 |
b.f

Irlandezët dallohen për shpirtin luftarak, por që një 83-vjeçar do të reagonte gjatë një grabitje, e do të përleshej me ta, pakkush do e mendonte.

 Denis O’Connor, edhe pse 83 vjeç, u përlesh me grabitësit e armatosur e të maskuar, edhe pse ishte thjesht një klient në një pikë bastesh.

E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë, këtë të shtunë rreth orës 18:30.

 TCH
 https://www.youtube.com/watch?v=QtPRU_7LE-o

Pas