Aktualitet

Video/ Sherr në Tiranë-Durrës, shoferët godasin njëri-tjetrin me drunj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:00 - 21/05/16 |
b.f

Mund të keni parë persona të bëjnë sherre në vende të ndryshme por mbase jo në autostradë. Epo më mirë vonë se sa kurrë. Një autobus dhe një veturë kanë hapur krahun në autostradën Tiranë-Durrës dhe disa persona janë konfliktuar me drunj.

“Une isha dje tek ne kete autobuz qe eshte i linjes Tirane – Durres, dhe fatorino i zbriti 3 personat e kesaj makine nga autobuzi pasi ato donin te vidhnin canten e 1 vajze qe ndodhej ne autobuz.

Djemt me makine e gjymuan autobuzin nga pas dhe i prene rrugen ne autostrade sepse donin te rrihnin fatorinon, kishin edhe shkopinj gjithashtu por nuk pati te lenduar”,- shprehet raportuesi.

 

Në redaksinë “Jetaoshqef.al” ka ardhur kjo video nga një tjetër kalimtar i rastit i cili nuk pati mundësi ta kuptonte arsyen e sherrit.

Mënyra që kanë zgjedhur këta çuna për të zgjidhur konfliktin është shumë primitive. Megjithatë shpresojmë mos të ketë patur të lënduar dhe të zini mend ju të tjerët./JOQ

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas