-Jetë dhe Stil

Video/ Sensacion në rrjete sociale, 98 vjeçarja ju motivon për jetën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 11/01/17 |
root

Tao Porchon-Lynch është emri i gruas që po i afrohet 100-shes me vite, por që vazhdon të jetë tepër elastike. 98 vjeçarja është mësuese e Yogas dhe këtë gjë e performon në mënyrë perfekte.

Ajo stërvitet pesë herë në ditë duke inspiruar shumë femra në këtë drejtim.

Madje ajo është mësuese e Yogas edhe në një program televiziv duke dëshmuar se vitet në disa raste janë vetëm numra dhe se me vullnet mund të arrihet gjithçka.

Video e saj duke bërë Yoga po shpërndahet me shpejtësi në rrjete sociale.

Pas