Bota

VIDEO/ Rrufe pranë “Shtëpisë së Bardhë”, marinsi braktis detyrën nga frikaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:15 - 05/08/22 |
Opi Nion

Një ditë më parë një rrufe ra shumë pranë “Shtëpisë së Bardhë”. Rrufeja ra në parkun “Lafayette” i cili ndodhet pranë selisë së qeverisë amerikane.

Si pasojë e rënies së rrufesë mbetën të plagosur 4 persona, dy burra dhe dy gra, të cilët ndodhen në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ndërkohë në momentin që ka rënë rrufeja kamerat kanë kapur një marins i cili ka “braktisur” pozicionin e rojës së godinës qeveritare dhe është larguar.

Pas