Sport

Video/ Ronaldo shton koleksionin e makinave


               Publikuar në : 21:08 - 24/05/19 |
Opi Nion

Cristiano Ronaldo një nga futbollistët më të mirë botëror, është i njohur dhe për pasionin e tij ndaj makinave.

Në një video të publikuar në “Instagram”, lojtari portugez shihet teksa udhëton me një makinë tip McLaren Sls me ngjyrë gri metalik.

Ronaldo gjithashtu zotron dhe mjete të tjera si; Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Porsche, Aston Martin dhe Rolls Royce Cullinan janë vetëm disa nga “armata” e garazhit të tij./ Opinion.al E.Xh.

 

 

View this post on Instagram

 

Enjoy 😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Pas