Aktualitet

Video/Policia merr në dorë godinën e PD, largon protestuesit nga selia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:12 - 08/01/22 |
Opi Nion

Policia e Shtetit ka ndërhyrë në protestën që po zhvillohet në selinë e Partisë Demokratike. Uniformat blu kanë hedhur gaz lotsjellës dhe ujë, pas kërkesës së PD.

Sikurse shihet në pamje protestuesit tashmë po shpërndahen.

Pas