-Jetë dhe Stil

VIDEO/ Policët e arrestuan se ishte e dehur, por shihni si ua kthen ajo


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:38 - 02/08/16 |
b.f

Një vajzë e re është arrestuar nga Policia pas një sherri që kishte bërë me një femër në një pishinë, ndërkohë që ishte në gjendje të dehur.

Në video shihet që njëri prej policëve e ka futur në makinë dhe është duke i mbajtur derën me forcë në mënyrë që ajo të mos largohet.

Por vajza ka gjetur një tjetër teknikë për të ikur, duke vënë këmbët në xhamin e parë të makinës dhe duke e thyer atë.

Menjëherë pas kësaj polici shihet teksa e godet në trup. Këtë pamje janë filmuar në Rusi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas